OBCHODNÍ PODMÍNKY

Tyto obchodní podmínky jsou platné pro obchodní systém provozovaný na webových stránkách www.kartinatv.cz
a upravují vztahy mezi:

Provozovatelem tohoto e-shopu www.kartinatv.cz -Digitek international s.r.o., IČO 28908872, tel: +420 608 240 060;

a kupujícími na tomto e-shopu.

  1.Objednávka zboží.Zboží lze objednat pouze on-line v e-shopu.
  2.Termín doručení zboží.Zboží skladem doručíme do 1-3 pracovních dnů.U zboží uvádíme skladovou dostupnost, která se aktualizuje 1x denně. Může tedy nastat situace, že je výrobek během dne doprodán a informace o dostupnosti se aktualizuje až ve večerních hodinách. Dostupnost Vám proto vždy potvrdíme obratem po odeslání objednávky, nejpozději do následujícího pracovního dne.UPOZORNĚNÍ: FOTOGRAFIE U ZBOŽÍ JSOU POUZE ILUSTRATIVNÍ
  3.Doručení zboží:Pro dodání Vámi objednaného zboží používáme služeb České pošty.O předání balíku České poště Vás budeme informovat e-mailem.Česká pošta zboží doručí až k Vám domů nebo do firmy. Pokud nebudete k zastiženi, kontaktují Vás pracovníci České pošty a dohodnou se na termínu dodání . V případě, že zboží chcete doručit na jinou, než fakturační adresu, nezapomeňte tuto skutečnost zadat při objednávce nebo registraci.
  4.Převzetí zásilky.Při převzetí zásilky je nutné zkontrolovat obal a obsah zásilky a v případě poškození obalu je nutné sepsat s doručovatelem nebo na poště škodní protokol,případně zásilku odmítnout!!Neprodleně po převzetí zboží je nutné provést prohlídku zboží.Pokud zákazník zjistí jakýkoliv rozdíl mezi fakturou a skutečně dodaným zbožím, nebo neobdržel se zásilkou fakturu — daňový doklad, je povinen ihned informovat obchodníka na e-mail: info@digitek.cz nebo telefon 608240060 , pokud tak neučiní, vystavuje se nebezpečí, že pozdější případná reklamace nebude uznána.
  5.Způsob platby:Dobírka — Zboží zaplatíte při doručení pošte.
  6.Garance vrácení peněz do 14 dnů bez udání důvodu.Zákazník má možnost v souladu se zákonem č. 367/2000 ze dne 14. září 2000 vrátit zboží do 14 dnů od doručení bez udání důvodu. Aby bylo možno tomuto vyhovět, je nutné:
    *Zboží, které budete odesílat v rámci této záruky zpět na adresu obchodníka , nesmí být použité, musí být         nepoškozené , kompletní a s originálním dokladem o koupi.
    *Zboží zaslané na dobírku nebude přijato.
    *Doporučujeme zboží pojistit. Odpovědnost za vady vzniklé přepravou tak ponese přepravce.
    *Částka za výrobky budou prioritně vráceny bezhotovostním způsobem na bankovní účet sdělený zákazníkem. V případě vrácení         jiným způsobem bude vrácená částka snížena o náklady spojené se zasíláním peněz prostřednictvím doručovatele.

Výše uvedené obchodní podmínky vstupují v platnost dne 1 ledna 2011